MoonFlow – JaarWielCirkel 2026–2027

€ 444,00

Een jaar lang cyclisch leven: 8 live bijeenkomsten in Culemborg, waarin je beweegt met de ritmen van zon, maan en je eigen vrouwenlijf. Belichaamd bewegen, verdieping en verbinding met andere vrouwen, plus een online academy voor tussendoor. Maximaal 10 vrouwen.

Over MoonFlow – JaarWielCirkel 2026–2027

Een heel jaar lang cyclisch leven

Hoe zou het zijn om je een heel jaar lang te verbinden met de ritmen van de natuur, van zon en maan, en van je eigen vrouwenlijf?

8 maanfasen, 8 jaarfeesten, 8 fasen in de cyclus. Een rijzen en een dalen, expansie en contractie, groei en verval. We zijn cyclische wezens, diep verbonden met de natuur. Daarom heeft je lichaam ook ieder moment iets anders nodig. Het ene moment voel je je mega sterk, op een ander moment heb je nauwelijks energie. In plaats van constante groei te verwachten, bewegen we in MoonFlow mee met de golfbeweging van de cyclus, en vinden we daarin de groei.

Meer dan een yogacursus

In MoonFlow vormen we een JaarWielCirkel en komen we 8 keer live samen. Elke bijeenkomst is een duik in dat moment van de cyclus, waarin je voelt en ervaart wat het doet in jouw wijze lichaam. Er is belichaamd bewegen, verbinding met elkaar, verdieping, en vooral veel aandacht voor jouw lijf.

Het bewegen is een unieke combinatie van onder andere verschillende yogavormen, pilates, functional movement en somatic movement, steeds afgestemd op waar we op dat moment in het JaarWiel staan.

Tussen de cirkels in is er de online academy. Daar lees je rustig terug wat je tijdens een cirkel hebt geleerd, en vind je korte lessen om thuis mee te bewegen met de ritmen en cycli. Zo blijf je week in week uit verbonden met het cyclisch leven.

MoonFlow geeft je

  • Kennis over de cycli (maan, seizoenen, menstruatie) en jouw wijze lijf
  • Meer lichaamsbewustzijn, oftewel: luisteren naar je lichaam
  • Inzicht in hoe jouw lijf beweegt, wat werkt en wat niet
  • Meer rust, ontspanning, kracht en vertrouwen, die met je cyclus meebewegen
  • Tools om je zenuwstelsel te reguleren
  • Verbinding met andere vrouwen

Wist je dat…
Een vrouwenlijf reguleert haar zenuwstelsel het best via oxytocine, en dat is veel meer dan alleen het knuffelhormoon. Vrouwen maken al oxytocine aan als ze samen zijn met andere vrouwen. Dat zorgt onder andere voor minder stress en meer ontspanning.

Voor wie

MoonFlow is voor jou als je nieuwsgierig bent naar cyclisch leven, bewuster wilt leven en wilt ontdekken hoe het is om mee te bewegen met de ritmen. Voor vrouwen met een menstruatiecyclus, in de overgang of er al doorheen, met of zonder baarmoeder. Het bewegen is toegankelijk en geschikt voor ieder niveau: er zijn altijd voldoende variaties.

Data

  • Zondag 1 november 2026, 10.00 – 12.00 uur
  • Zondag 13 december 2026, 10.00 – 12.00 uur
  • Zondag 31 januari 2027, 10.00 – 12.00 uur
  • Zondag 21 maart 2027, 10.00 – 12.00 uur
  • Zondag 2 mei 2027, 10.00 – 12.00 uur
  • Vrijdag 25 juni 2027, 19.30 – 21.30 uur
  • Zondag 1 augustus 2027, 10.00 – 12.00 uur
  • Vrijdag 24 september 2027, 19.30 – 21.30 uur

Locatie: Studio ’t Hofje, Culemborg

Investering: €444 voor alle 8 bijeenkomsten van 2 uur, inclusief thee en lekkers, en toegang tot de online academy.

Er is plek voor maximaal 10 vrouwen, zodat er genoeg persoonlijke aandacht is voor iedereen.

MoonFlow is gebaseerd op Dochters van de Maan van Moon Mystery School.

Vragen? Mail gerust naar info@withdenise.nl.

Ja! Dit wil ik.

reviews

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “MoonFlow – JaarWielCirkel 2026–2027” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

meer